Prezentace Remontero

DOBRÝ DEN, JSME AUKČNÍ PORTÁL ŘEMESEL A SLUŽEB REMONTERO.
VYTVÁŘÍME PRO VÁS PROSTŘEDÍ, VE KTERÉM JE NAŠÍM CÍLEM SPOJIT VAŠE PLÁNY S REALITOU.

Známe to určitě všichni, když se nám něco pokazí, např. auto anebo je potřeba provést rekonstrukci bytu či zrealizovat určitý projekt, začne nám, mnohdy nekonečný, kolotoč hledání vhodné firmy či řemeslníka, který by danou práci provedl dle našich očekávání
a za cenu, jenž by odpovídala naším možnostem. Zkoušíme tedy vše možné – rodinu, kamarády, internet, ... - to vše nám ale ubírá čas, energii a někdy i peníze.

Bylo by skvělé, kdyby existovalo místo, kde bychom si zadali poptávku po tom, co potřebujeme, přičemž její vytvoření a vystavení by nám zabralo jen chvíli a navíc bychom pak ještě nakonec dostali zaplaceno, a to jen za pouhé udělení hodnocení svému zpracovateli našeho požadavku... Že takové místo neexistuje? Ale ano, takové prostředí nabízí nově vzniklý Aukční portál Remontero, který jste zrovna navštívili, za což vám děkujeme.

Idea vzniku Aukčního portálu, který by obsáhl jak řemesla, tak i služby a projekty ve skoro všech možných odvětvích a byl zároveň přehledný, transparentní a vstřícný vůči všem zadavatelům Aukčních poptávek, tzv. ''Poptávajícím uživatelům'' i vůči všem zpracovatelům těchto Aukčních poptávek, tzv. ''Nabízejícím uživatelům'', se datuje k dubnu roku 2019.

Jelikož ctíme právo svobodné volby, má u nás Poptávající uživatel ve své Aukční poptávce absolutní přehled o všech cenových Aukčních nabídkách navrhovaných ze strany Nabízejících uživatelů, a tudíž je jen pouze na něm, kterou si případně vybere. Může se rozhodovat například dle výše částky, která mu byla podaná přes Aukční nabídku nebo na základě veřejného profilu Nabízejícího uživatele, zobrazující jeho praxi, zkušenosti, popřípadě hodnocení, ovšem za předpokladu, že již zde v minulosti hodnocen byl.

Každopádně Poptávající uživatel má v tomto prostředí vše zcela zdarma a rozhodně nemusí neustále kontrolovat stránky Remontero, aby věděl, kdo k jeho Aukční poptávce zrovna podal svou Aukční nabídku a zda obdržel nějaký případný dotaz nebo zprávu ke své Aukční poptávce, protože veškeré informace přicházejí pohodlně e-mailem.

Nicméně i Nabízející uživatel najde u nás férové prostředí, a vůbec nezáleží na tom, zda jde o malého živnostníka anebo velkou firmu.
V systému Remontero se neplatí žádné kredity ani předplatné, každý je na stejné úrovni, záleží jen na tom, jak je flexibilní a jak zaujme Poptávajícího, a to nejen svou nabízenou cenou za zpracování vystavené Aukční poptávky, ale například i využitím možnosti zadat ve veřejné sekci svého profilu stručný popis svých dovedností, zkušeností a praxe v oboru, a tak zvýšit své šance na vítězství v Aukční poptávce.

Proč ale používáme termín ''Aukční poptávka'' - liší se snad v něčem od klasické poptávky? Ano liší, a to svým průběhem, jenž právě připomíná aukční řízení. Funguje to tak, že určitá část vybraných firem či živnostníků jsou o vystavení Aukční poptávky informovaní e-mailem a v případě jejich zájmu o její zrealizování podávají své cenové Aukční nabídky, za které jsou schopni a ochotni konkrétní požadavek zrealizovat a k tomu mají možnost taktéž přidat komentář, v němž můžou napsat dodatečné informace ke své podané Aukční nabídce.

Když pak Nabízející uživatel v určité Aukční poptávce uspěje se svou Aukční nabídkou, která je potvrzená jako vítězná a tudíž zakázka je jeho, provozovatel portálu Remontero si od něj předem účtuje férových 9,9% z celkové částky podané v jeho vítězné Aukční nabídce.

Každopádně se jedná o jedinou smluvní provizi kterou si účtujeme, a to za zprostředkování vzájemných kontaktů uživatelů,
které jsou v dnešní době prakticky nezastupitelné a konkrétně v tomto případě nezbytné pro realizaci dané Aukční poptávky.

V prostředí Remontero neexistují žádné poplatky za členství, paušály nebo kredity. Žádné neuměrné provize inkasované z obou zúčastněných stran pro realizaci Aukční poptávky nebo další skryté poplatky u nás prostě nejsou.

Tato smluvní provize je i zárukou pro Poptávajícího uživatele, aby jeho Aukční poptávka byla zrealizovaná na takové úrovni,
kdy Nabízející uživatel obhájí své schopnosti a dovednosti, které prezentoval ve veřejné sekci svého profilu, a které mohly tímto ovlivnit Poptávajícího uživatele při volbě jeho vítězné Aukční nabídky.

V praxi to tedy funguje tak, že Nabízející svou investicí v podobě úhrady smluvní provize provozovateli zhodnotí svou dobře odvedenou práci, za kterou dostane zaplacenou částku, podanou v jeho vítězné Aukční nabídce. V případě kdy Nabízející uživatel uvedl ve veřejné sekci svého profilu nepravdivé informace týkající se jeho zkušeností či praxe a tento fakt se posléze projeví při jeho realizaci dané Aukční poptávky, dojde zřejmě k opodstatněným reklamacím vznesenými Poptávajícím uživatelem, který by mohl ve vážném případě odstoupit od smlouvy, což by pravděpodobně ze strany zadavatele Aukční poptávky vedlo k neuhrazení dohodnuté částky za odvedení smluvních prací.

Může se ovšem naopak stát, že Poptávající bez pádného důvodu odstoupí od realizace své Aukční poptávky. V takovém případě,
je Nabízejícímu uživateli smluvní provize vrácena v plné výši zpět na jeho zadaný bankovní účet a zadavateli Aukční poptávky je vystavena smluvní pokuta za porušení obchodních podmínek systému Remontero.

 

CO KDYŽ NEHLEDÁME ŘEMESLO, ALE SLUŽBU? NEBO NAOPAK CHCEME SLUŽBU NABÍDNOUT?

V tom není vůbec žádný problém! Remontero totiž nabízí i kategorie jako jsou IT služby, opravy telefonů, logistiku, přepravu osob a zvířat, stěhování, úklid, catering, pečení, pořádání oslav, fotografování, bezpečnostní a detektivní služby - právo, překlady a psaní textů, finační služby, esoteriku, vše, co se točí kolem životního stylu a krásy, taky tetování, návrhářství a módu nebo třeba i služby architektura či projektanta a spoustu dalšího.. Pokud by ovšem Aukční poptávka nezapadala ani do jedné z uvedených kategorií
v systému Remontero, lze využít kategorii ''Ostatní''.

Samozřejmě budeme portál Remontero nadále rozvíjet a tvořit jej více uživatelsky příjemnějším. Již nyní především pracujeme na nových funkcích, grafickém vylepšení a marketingových akcích jako budou různé slevy, soutěže a akce. Chceme, aby se tento Aukční portál řemesel a služeb stal místem, kde se budete rádi vracet. At' tedy zde najdete vše, co potřebujete a bez zbytečných průtahů.

Děkujeme za využití portálu Remontero a těšíme se až spojíme vaše plány s realitou!

Váš Remontero Tým

 

Jak vytvořím aukční poptávku?
 

Přihlásím se. Pokud ještě nemám účet, zaregistruji se.

Před vytvořením mé Aukční poptávky souhlasím s obchodními podmínkami, a proto nevkládám žádné kontaktní údaje, jelikož každá Aukční poptávka před svým zveřejněním prochází schvalovacím procesem.

Vytvořím si výstižný nadpis k mé Aukční poptávce, vyberu vhodnou kategorii řemesel, nebo služeb a přibližný termín zpracování mého požadavku. Pak určím místo realizace mé Aukční poptávky (město a kraj). 

Poté zadám dobu zobrazení mé Aukční poptávky (1 den, 2 dny, 1 týden nebo 2 týdny) a nezapomenu zvolit možnost ''kdo dodá materiál''. Srozumitelně a pokud možno i detailně popíši své požadavky. Pokud mám k dispozici soubory, vložím je.

Během vystavení své Aukční poptávky dostávám od vybraných Nabízejících uživatelů různé cenové Aukční nabídky, ze kterých si nakonec vyberu pro sebe tu nejlepší.

Vytvořit Aukční poptávku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasím. Další informace
Vývojová verze webu

Jedná se o testovací verzi, která není určená k ostrému provozu.