ODJET NA LETOŠNÍ DOVOLENOU DO ZAHRANIČÍ NEBO RADĚJI PENÍZE INVESTOVAT ČI REALIZOVAT SVÉ ODLOŽENÉ PLÁNY?

Nedávná omezení spojená s infekčním onemocněním Covid-19 zasáhla prakticky každého z nás. Jak po ekonomické stránce, tak i z hlediska osobní svobody, nebo respektive toho, na co jsme byli v našich každodenních životech zvyklí. Z důvodu razantního zbrzdění ekonomiky a veřejného života je nutno počítat nejen s nezměrným dopadem na světovou ekonomiku,
ale také s propadem zisků našich hlavně malých a středních firem, neboť právě ony zpravidla nemají dostatečné finanční rezervy k tomu, aby překlenuly toto těžké a dlouhé období bez svých interních změn.
Vážnost aktuální situace si uvědomujeme i my, tým Remontero, a proto bychom rádi nabídli všem firmám i živnostníkům
možnost využití našeho prostředí pro získání možných nových zakázek a zajímavých příležitostí ke zúročení svých dovedností
a zkušeností.

Abychom tak ale mohli učinit, potřebujeme k tomu tzv. Poptávající uživatele, nebo-li zadavatele Aukčních poptávek, a to jste právě vy, kdo potřebujete něco zrealizovat, opravit nebo vylepšit. Letos si možná nebudeme moci užívat dovolené v takovém rozsahu, jak bychom si přáli. Hranice se sice již pomalu otevírají, ale nikdo z nás neví, co budou od nás naše, nejen sousední státy vyžadovat, aby nás k sobě pustili, anebo zda se opět do našich životů nevrátí nouzový stav. Tak co kdybychom uskutečnili dávno zamyšlené rekonstrukce našich domů nebo bytů, či prostě investovali peníze odložené na dovolenou k vylepšení svého bydlení? Nebo si realizovali naše, již několikrát posunuté plány, popřípadě využili služeb finančního poradce anebo si nechali třeba i ''vyložit karty''? Stačí si jen vybrat z pestré nabídky kategorií, kterou nabízí portál Remontero. A teď se to možná i vyplatí, jelikož obecné ceníky prací a služeb nejsou zatím ještě na svém vrcholu. Pokud tedy uvažujeme například o vylepšení svého bydlení, zde by mohla platit rovnice, že zatímco na dovolené pobudeme třeba jen dva týdny, ve svých domovech trávíme většinu roku. A kdo by nechtěl žít lépe?

Pro Poptávající registrované uživatele je prostředí Remontero samozřejmě zcela zdarma, tudíž po rychlé registraci si na portálu Remontero zdarma vytvoříte svou Aukční poptávku po službě, řemeslu nebo zhotovení svého projektu a do skončení doby vystavení vaší Aukční poptávky si vyberete pro realizaci svých požadavků pro vás toho nejzajímavějšího Nabízejícího uživatele, který vám, po uhrazení smluvní provize provozovateli Remontero, vaši Aukční poptávku rád zrealizuje.

Jak již bylo zmíněno, pro zadavatele Aukčních poptávek jsou všechny naše služby zcela zdarma. Navíc, jako poděkování za využití služeb portálu Remontero, ale taky abychom vás, Poptávající uživatele, ještě motivovali k udělení hodnocení Nabízejícího uživatele, který vám již vaši Aukční poptávku zrealizoval, získáte za vaše reference 10% z naší provize, kterou jsme obdrželi za zprostředkování vašich vzájemných kontaktů, nezbytných k realizaci vámi zadané Aukční poptávky.

Výše této odměny není nijak limitovaná, jelikož se vždy procentuálně odvíjí od hodnoty zaúčtované smluvní provize,
a to právě již zmíněnými deseti procenty.

Toto poděkování formou finanční odměny opravdu vyplácíme a je jedno, zda udělíte hodnocení kladné nebo záporné,
protože pouze takto můžeme spolu vytvořit bezpečné a férové prostředí, ve kterém na základě referencí všech uživatelů systému Remontero, bude eliminováno nečestné a podvodné jednání, ke kterému bohužel někdy dochází.
Každopádně tímto je zřejmé, že hodnocení je samozřejmě vzájemné, avšak nejdříve hodnotí zadavatel Aukční poptávky a poté, po zveřejnění jeho referencí, je vítězný zpracovatel nebo-li Nabízející uživatel, o tomto faktu informován e-mailem,
ve kterém se mu nabízí možnost pro udělení hodnocení Poptávajícího uživatele.

Nabízející uživatele momentálně neodměńujeme za udělení hodnocení, jelikož svou vítěznou Aukční nabídkou následně finančně zhodnotí své schopnosti a dovednosti. Každopádně do budoucna máme v plánu zprovoznit systém, ze kterého můžou, a to nejen finančně profitovat právě Nabízející uživatelé, kteří budou mít ve svém profilu alespoň z 90% kladné hodnocení
a tímto pomůžou vytvořit již zmiňované bezpečné a férové prostředí.

Zní to celkem dobře, že ano?

Pokud se vám náš systém líbí, tak tedy pojd'me spolu vytvářet bezpečné a férové prostředí, kde mimo jiné můžeme i takto pomoci českým firmám a živnostníkům se znovu postavit na nohy.

Transparetní, férový a uživatelský příjemný systém Remontero, který spojí vaše plány s realitou, se bude i nadále rozvíjet a zlepšovat své služby tak, aby jste byli absolutně spokojení a s důvěrou se sem mohli znovu vracet.
 

Děkujeme vám

Váš tým Remontero

 

Jak vytvořím aukční poptávku?
 

Přihlásím se. Pokud ještě nemám účet, zaregistruji se.

Před vytvořením mé Aukční poptávky souhlasím s obchodními podmínkami, a proto nevkládám žádné kontaktní údaje, jelikož každá Aukční poptávka před svým zveřejněním prochází schvalovacím procesem.

Vytvořím si výstižný nadpis k mé Aukční poptávce, vyberu vhodnou kategorii řemesel, nebo služeb a přibližný termín zpracování mého požadavku. Pak určím místo realizace mé Aukční poptávky (město a kraj). 

Poté zadám dobu zobrazení mé Aukční poptávky (1 den, 2 dny, 1 týden nebo 2 týdny) a nezapomenu zvolit možnost ''kdo dodá materiál''. Srozumitelně a pokud možno i detailně popíši své požadavky. Pokud mám k dispozici soubory, vložím je.

Během vystavení své Aukční poptávky dostávám od vybraných Nabízejících uživatelů různé cenové Aukční nabídky, ze kterých si nakonec vyberu pro sebe tu nejlepší.

Vytvořit Aukční poptávku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasím. Další informace
Vývojová verze webu

Jedná se o testovací verzi, která není určená k ostrému provozu.