Kontrola IM č.2

Podrobnosti k Aukční poptávce

Kontrola IM č.2 / xx
Číslo Aukční poptávky: 20211006241
Kdo dodá materiál? Poptávající
Kategorie: Zahrada
20.10.2021
Ještě nevím
Hlavní město Praha

Konverzace

Zatím nebyl vložený žádný komentář.

Pro odeslání mé reakce Poptávajícímu uživateli, se musím přihlásit. Pokud účet ještě nemám, můžu se bezplatně zaregistrovat.

Aukční nabídky (0)

K této Aukční poptávce zatím nebyla podaná žádná Aukční nabídka.
Jak vytvořím aukční poptávku?
 

Přihlásím se. Pokud ještě nemám účet, zaregistruji se.

Před vytvořením mé Aukční poptávky souhlasím s obchodními podmínkami, a proto nevkládám žádné kontaktní údaje, jelikož každá Aukční poptávka před svým zveřejněním prochází schvalovacím procesem.

Vytvořím si výstižný nadpis k mé Aukční poptávce, vyberu vhodnou kategorii řemesel, nebo služeb a přibližný termín zpracování mého požadavku. Pak určím místo realizace mé Aukční poptávky (město a kraj). 

Poté zadám dobu zobrazení mé Aukční poptávky (1 den, 2 dny, 1 týden nebo 2 týdny) a nezapomenu zvolit možnost ''kdo dodá materiál''. Srozumitelně a pokud možno i detailně popíši své požadavky. Pokud mám k dispozici soubory, vložím je.

Během vystavení své Aukční poptávky dostávám od vybraných Nabízejících uživatelů různé cenové Aukční nabídky, ze kterých si nakonec vyberu pro sebe tu nejlepší.

Vytvořit Aukční poptávku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasím. Další informace
Vývojová verze webu

Jedná se o testovací verzi, která není určená k ostrému provozu.